MSS_grb

Veliki gubitak za moto sport, zbogom Šampione

Veliki gubitak domaćeg moto sporta.

Tokom trke za Otvoreno prvenstvo Bosne i Hercegovine, vožene u nedelju 06.08.2017. godine na stazi Zalužani, život je izgubio Draženko Tintor, aktuelni šampion klase Formula 1000 i dugogodišnji takmičar šampionata Srbije na kružnim stazama.

Draženko je na Zalužanima u prvoj trci voženoj u subotu zabeležio pobedu, ali sreća nije bila na njegovoj strani drugog dana. U nedelju, tokom druge trke, Tintor je doživeo nesreću na stazi, izleteo i doživeo povrede.

Sa ozbiljnim povredama, Draženko je prevezen u Klinički centar Banja Luka, gde mu je u 14h po lokalnom vremenu konstatovana smrt.

Moto savez Srbije na ovaj način želi da izrazi veliku tugu zbog gubitka takmičara, uz iskreno saučešće porodici, prijateljima i kolegama trkačima kod kojih je ovaj događaj izazvao veoma veliku tugu.

Sekretar saveza
Darko Radonjić