MSS_grb

Moto Klasičari opet uspesni:TT ASSEN

U hramu motociklizma u Assenu (Holandija) na GP stazi bilo je u raznim moto klasama preko 300 takmičara. U trci za Euro Kup 50 bilo je 22 takmičara koji su vozili Kreigler,Tomos GP,Yamati,Derbi i Benelli.
U prvoj trci Karolj Kenjereš (MK MFC-Subotica) bio je peti a u drugoj trci treci. Ivan Barković (MK MCF-Subotica) bio je sedamnaesti i dvanaetsi. Izuzetno je vazno reći da posle dve trke (Schleiz-Nemačka i Assen-Holandija) Kenjereš zauzima odlično drugo mesto u generalnom plasmanu.
U klasi free tech 50 mladi Marino Markotić (MK SENIOR-Beograd) nije imao sreće. U prvoj trci je zbog blokiranja motora pao a drugu trku nije završio zbog kvara.
I ako su do sada odlični svesni su da do kraja ovogodišnjeg euro kupa ima još dosta trka a ozbiljni problemi sa novcem ozbiljno pritiskaju,pa je dalje učesće u Euro kupu pod znakom pitanja.