Postovani prijatelji,

juce je bilo potpisivanje ugovora za stipendije izmedju Ministarstva omladine i sporta i takmicara Moto Saveza Srbije.

Same stipendije dodeljuje i isplacuje Vlada Republike Srbije preko Ministarstva Omladine i Sporta, a na osnovu ostvarenih rezultata sportista iz predhodne godine.

Potpisivanju stipendija je prisustvovao i sam Ministar Omladine i Sporta Vanja Udovičić kao i svi zaposleni u Ministarstvu Omladine i sporta.

Ovom prilikom bi smo hteli da se zahvalimo na stipendijama kako Vladi Republike Srbije tako i Ministru Vanji Udovičiću, a i svim zaposlenima u Ministarstvu Omladine i Sporta.

Takođe čestitamo svim stipendistima na ostvarenim rezultatima kako u proteklim godinama tako i budućim rezultatima koji tek trebaju da se ostvare.

Stipendisti Moto Saveza Srbije u 2016 godini su:

1. Mladen Stanojević
2. Predrag Isidorović
3. Branko Antić
4. Nikola Gajić
5. Slobodan Jablanović

Pored fotografija sa potpisivanja ugovora za stipendije smo dodali i sliku iz Brusa prilikom posete Ministara Vanje Udovičića ovom gradu gde se slikao sa nasim takmicarem Brankom Anticem.